امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88246
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ...

سید احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اقدامات داعش در عراق را محکوم کرد.

وی با بیان اینکه داعشی‌های حاضر در عراق پسماند و سرریز سوریه هستند، گفت: آنها به دلیل ناکامی‌های خود در سوریه به سمت عراق حرکت کرده و قصد بر هم زدن آرامش این کشور را دارند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سناریوی اصلی داعشی‌ها توسط دولت‌های غربی نوشته می‌شود، خاطرنشان کرد: داعشی‌ها با ثروت‌‌های بادآورده برخی کشورهای عربی منطقه ادامه حیات می‌دهند.

دستغیب با بیان اینکه ارتش عراق با حمایت عشایر و کردها جلوی این فتنه را خواهند گرفت، تصریح کرد: آنها به جمهوری اسلامی نیز، نمی‌توانند نیم نگاهی داشته باشند، زیرا هنوز خاطره مرصاد را فراموش نکرده‌اند. وی در پایان یادآور شد: داعشی‌ها می‌توانند اسناد سرکوب منافقین در عملیات مرصاد را مشاهده کرده تا آینده خود را در آن ببینند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار