امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88278
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جنگل‌های استوایی پر از شگفتی است و دارای انواع جانورانی است که تا به حال ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جنگل‌های استوایی پر از شگفتی است و دارای انواع جانورانی است که تا به حال شاید ندیده باشید.

«دانیل جانزن» استاد زیست شناسی در دانشگاه پنسیلوانیا، 50 سال است که متخصص حشرات است؛ وی برای پروژه خود نیمی از سال را در دانشگاه و باقی را در کشورهای مختلف مانند کاستاریکا، مکزیک، گواتمالا و بلیز به سر می‌برد.
دانیل در طول سفر خود به آمریکای مرکزی در کاستاریکا گونه‌های مختلفی کرم پروانه را شناسایی کرده است؛ وی به خوبی این موجودات را می‌شناسد و می‌گوید: برای مردم عادی ممکن است این جانور عجیب و ترسناک باشد اما برای من فقط یک گردش در پارک است.

وی نمونه‌ای از این جانور را کشف کرد که شکلی عجیب دارد، این موجود یک لاروی پروانه است که به بدن خود حجم می‌دهد و مانند یک خون آشام و ظاهر مارگونه دارد و حتی با نزدیک شدن به آن وانمود می‌کند می‌خواهد نیش بزند؛ لاروهای پروانه کاستاریکا ظاهری متفاوت دارند برخی مانند چوب درخت، یک مار یا برگ گیاهان هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها