امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۲۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88279
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی استان با گسترش چتر اطلاعاتی خود ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی استان با گسترش چتر اطلاعاتی خود در جنوب استان و با انجام برنامه چند ماهه اطلاعاتی از تردد یک کاروان مسلح مواد مخدر که قصد انتقال محموله بزرگ مواد افیونی از استان سیستان و بلوچستان به مقصد استانهای همجوار و مرکزی کشور را داشتند ، مطلع شدند.

وی افزود: پس از کسب این خبر از سوی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری قرارگاه عملیاتی ابوذر ، آخرین محل قرارگیری این محموله در کهنوج شناسایی شد.

جانشین انتظامی استان بیان کرد: روز گذشته مأموران انتظامی استان به همراه نیروهای قرارگاه عملیاتی ابوذر و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج در صدد شناسایی محل دپو موادمخدر، دو نفر از اشرار را که قصد مبادله مواد را داشتند شناسایی و دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: در تحقیقات پلیسی از این دو شرور ، محل اختفای محموله شناسایی شد و با هماهنگی دستگاه قضایی در یک عملیات کاملاً هوشمندانه، مقتدر و ضربتی، محل مورد نظر محاصره شد.

جانشین انتظامی استان کرمان ادامه داد: به دنبال این عملیات و در بازرسی از مخفیگاه اشرار مسلح، 216بسته 10کیلویی به وزن تقریبی دو تن و 190کیلوگرم تریاک کشف شد.

سرهنگ ناظری تصریح کرد: کشف 330گرم حشیش، دو حقه وافور، تجهیزات دریافت از ماهواره، یک قبضه کلت کمری ،تعدادی فشنگ جنگی، هفت دستگاه گوشی تلفن همراه با سیم کارت مربوطه و توقیف 3 دستگاه خودرو از دیگر دستاوردهای این عملیات بود.

وی گفت: در این عملیات 3 شرور دستگیر و طی پرونده ای برای اجرای قانون تحویل دستگاه قضایی شدند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار