امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۰۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88287
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پی دریافت گزارش ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر اینکه تعدادی افراد سودجو با همکاری و همدستی تعدادی از کارکنان یکی از سازمان ها (به صورت عمده و تجمیعی) اقدام به خروج غیرقانونی کالا از بندر می‌کنند، کارآگاهان آگاهی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان افزود: با تحقیقات نامحسوس پلیسی و هدایت اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی، مأموران انتظامی شهرستان بندر انزلی با همکاری اداره تعزیرات حکومتی موفق شدند در 16 خرداد دو کامیون حاوی اجناسی اعم از 278 دستگاه جاروبرقی،‌ 49 دستگاه ماشین ظرفشویی و تعدادی لوازم آشپزخانه که غیرقانونی از بندر خارج شده بودند را توقیف کنند.

سرهنگ فلاح کریمی با بیان اینکه در منزل یکی از اعضای باند نیز 30 دستگاه ماشین لباسشویی و 270 دستگاه جاروبرقی کشف شد، بیان داشت: فرزند متهم نیز به عنوان انتقال دهنده کالاها دستگیر شد و به همراه کالاهای توقیفی به مقر پلیس آگاهی انتقال یافت.

وی با بیان اینکه ارزش تقریبی کالاهای کشف شده بالغ بر 10 میلیارد ریال است و در خصوص این پرونده 4 متهم دستگیر شده اند، ادامه داد: متهمان پس از دپوی اجناس در مکانهای مختلف شهرستان در فرصتهای مناسب این اجناس را به منظور فروش به سایر نقاط کشور انتقال می دادند.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار