امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88289
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، سردار علی دولتی پیش از ظهر امروز در جمع مددکاران با اشاره به مصالحه 70 درصد از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ایلام، سردار علی دولتی پیش از ظهر امروز در جمع مددکاران با اشاره به مصالحه 70 درصد از پرونده‌های ارجاعی به رده‌های مددکاری در کلانتری‌های استان ایلام اظهار داشت: رویکرد ناجا در پیشگیری از جرم مبتنی بر علم و آسیب شناسی در جامعه است.

وی ادامه داد: کار مددکاری و مشاوره در نیروی انتظامی یکی از رویکردهای اعتمادساز پلیس در سطح جامعه به شمار می‌آید و نیروی انتظامی در رویکرد جامعه محوری خود در یک دهه اخیر علاوه بر کنترل جرایم باعث کاهش بار قضایی در محاکم قضایی نیز شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام کار در مراکز مشاوره را حساس و در عین حال ظریف عنوان کرد و گفت: رازداری مهمترین ویژگی یک مشاور در انجام خدمات مشاوره‌ای محسوب می‌شود و مددکاری اجتماعی در کلانتری‌ها به جهت شرایط ویژه‌ای که در آن وجود دارد از حساسیت دو چندانی برخوردار است.

این مسئول به تجهیز تمام کلانتری‌های انتظامی استان به دایره مددکاری اجتماعی در راستای طرح مکنا اشاره کرد و گفت: کارشناسان روان شناسی و مددکاری در تمامی دوایر مددکاری کلانتری‌ها فعال هستند.

دولتی تصریح کرد: در سال 92 بیش از 70 درصد از پرونده‌های ارجاعی به مددکاران اجتماعی در کلانتری‌های استان قبل از ورود به چرخه قضایی با مصالحه مختومه شده است.
انتهای پیام/2246/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها