امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8829
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 53
عابد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه ضمن ابراز تاسف از کثرت کاندیدهای منصب مهم ریاست جمهوری، اظهار داشت: آمدن هاشمی رفسنجانی در ...

عابد فتاحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه ضمن ابراز تاسف از کثرت کاندیدهای منصب مهم ریاست جمهوری، اظهار داشت: آمدن هاشمی رفسنجانی در شرایط خاص کنونی به صحنه سیاسی کشور را به فال نیک می‌گیرم.

وی با اشاره به اینکه تعدد کاندیدهای ریاست جمهوری، آن هم تا 686 نفر، اگر چه از یک سو نشانگر شور مردم و علاقمندی آن‌ها نسبت به مسایل سیاسی کشور است، اما می‌تواند به نوعی تحقیر جایگاه مهم ریاست جمهوری در کشورمان قلمداد شود.

فتاحی افزود: ریاست جمهوری منصب بسیار مهم و حساسی است که در هیچ جای دنیا عموما شاهد کاندیداتوری 700 نفر برای ریاست جمهوری نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: بی شک آمادگی برای ریاست جمهوری نیازمند احراز شرایطی است که قطعا در یک مقطع زمانی خاص، تعداد بسیار کمتری از افراد دارای شرایط حداقلی آن خواهند بود، بنابراین احتمالا بسیاری از این کاندیداها شرایط لازمه را نداشته و با نظر شورای نگهبان رد صلاحیت می‌شوند.

فتاحی از آمدن مجدد هاشمی رفسنجانی در عرصه رقابت سیاسی کشور ابراز خرسندی کرد و افزود: حضور مرد 79 ساله با تجربه در عرصه سیاسی کشور را یک نوع فرصت برای کشور قلمداد می کنم.

وی در ادامه اظهار داشت: لازم است مردم با هر سلیقه و نظر در انتخابات و صحنه‌های سیاسی کشور مشارکت داشته باشند تا ضمن حفظ شور و اشتیاق انتخاباتی در کشور، مناسب‌ترین فرد از نظر خود ملت بر کرسی ریاست جمهوری نشانده شود.
انتهای پیام/61001/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار