امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88290
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
محمد جواد باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به حوادث سه روز گذشته اظهار کرد: 163 ماموریت امدادی در این مدت انجام شد که در این ...

محمد جواد باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به حوادث سه روز گذشته اظهار کرد: 163 ماموریت امدادی در این مدت انجام شد که در این حوادث  213 نفر آسیب دیدند و سه نفر به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند.

وی با تاکید براینکه در حوادث ترافیکی بخشی از حوادث به موتورسواران اختصاص دارد بیان کرد: در این راستا 98 ماموریت موتورسواران در قم انجام شد که از مجموع مجروحان حوادث ترافیکی 114 مورد را به خود اختصاص داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با تبیین مهم‌ترین حوادث این مدت تصریح کرد: بر اثر برخورد یک دستگاه خاور با موتورسیکلت که در میدان ولیعصر رخ داد، راکب موتورسیکلت که جوانی 25 ساله بود به دلیل شدت آسیب‌ و جراحات در دم فوت کرد.

باقری در بخش پایانی سخنان خویش، برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در جاده قدیم قم - اصفهان را مورد توجه قرار داد و گفت: در این حادثه دو جوان حدود 22 ساله که راکب موتورسیکلت بودند به دلیل شدت حادثه و آسیب‌های وارده جان باختند.

انتهای پیام/78005/و20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها