امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۱:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88295
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در سومین گردهمایی شورای ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌ زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در سومین گردهمایی شورای معاونان و مدیران کل استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می‌شود، طول اجرای «پروژه مهر» را سه ماهه تابستان عنوان‌ کرد و اظهار داشت: ارزیابی عملکرد استان‌ها در سال قبل و بررسی نقاط ضعف آن مبنای تدوین دستورالعمل «پروژه مهر» در سال جدید است که به تمام بخش‌های آموزش و پرورش ارسال شده است.

وی متولی اجرای «پروژه مهر» را در سال قبل معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش معرفی و خاطرنشان کرد: به لحاظ اهمیت و سیاستگذاری متناظر با کمیته‌های ستاد با همکاری سایر بخش‌های آموزش و پرورش تشکیل شده است که «دستورالعمل ثبت‌نام» و «کمیته ساماندهی‌ نیروی انسانی» «سیستم سناد» بخشی از زیر نظام‌های این پروژه است.

زرافشان با بیان این که «مدارس غیردولتی» و «تربیت بدنی و بهداشت» دو بخش اضافه شده به «پروژه مهر» هستند‌ تصریح کرد: هدف این ارتقای بهداشت و سلامت کودکان و آمادگی فضا،‌ تجهیزات، امکانات و منابع انسانی در مدارس است.

وی از تدوین «سند جامع نماز» برای نخستین بار در تاریخ آموزش و پرورش خبر داد و افزود: شرح وظایف نمایندگان استان برای اجرایی کردن این سند در حال نهایی شدن است و به عنوان یکی از زیر نظام‌های «پروژه مهر» در نظر گرفته شده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شعار امسال، اظهار کرد: برای تحقق این شعار در آموزش و پرورش سه موضوع هویت، نماز و اخلاق را سرلوحه فعالیت‌های آموزش و پرورش قرار دادیم که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته زمینه عملیاتی کردن آن ایجاد خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها