امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88302
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ایراندخت عطاریان که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ایراندخت عطاریان که در جمع مدیران و معاونین شرکت پتروشیمی جم، اظهارداشت: ساماندهی فعالیت‌های حوزه اقتصادی و بهبود نظارت بر شرکتها و مجموعه‌های تابعه از مهمترین اهداف این برنامه است و همچنان بازدید‌های هفتگی از شرکت‌های اقتصادی تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این بازدیدها در جهت شناسایی مشکلات و آسیب‌های موجود در حوزه اقتصادی و همچنین تقویت نظارت‌ها، تصمیماتی اتخاذ می‌شود که بطور قطع آثار این نوع اقدامات در بهبود امور شرکت‌ها و در ارایه خدمات به مردم مؤثر خواهد بود.

عطاریان با بیان اینکه امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملّی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی را به عنوان استراتژی جدید توسعه و پیشرفت ایران عنوان کرد و گفت: صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت‌های تابعه با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های 24 گانه اقتصاد مقاومتی برنامه‌ها و اقدامات خود را در مسیر اجرایی شدن این سیاست‌ها متمرکز کرده‌اند. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه افزود: سیاست‌های کلی "اقتصاد مقاومتی" با رویکرد کاهش آسیب پذیری اقتصاد ایران طراحی شده است و بنا بر دیدگاه‌های صاحب نظران و تحلیل گران اقتصادی اجرای این سیاست به عنوان یک الگوی کامل توسعه اقتصادی در جهت ارتقای رفاه مردم است و تدبیری سنجیده برای مقابله با تحریم ها و فشارهای خارجی دشمنان علیه ایران است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری افزود: بخش بالا دستی نفت – گاز و پتروشیمی در اقتصاد ایران از موقعیت و جایگاه ممتازی برخوردار است و باید ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این حوزه برای رشد و تعالی و اعتلای اقتصادی کشور مورد توجه قرار گیرد.

عطاریان با بیان اینکه این صندوق در حال حاضر در شش صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل دریایی، هوایی و جاده‌ای و فولاد، ساختمان، گردشگری و صنایع غذایی فعالیت دارد اظهار داشت: با توجه به حضور جدی و اثر بخش صندوق بازنشستگی کشوری در صنعت پتروشیمی آمادگی این صندوق را با فعالان، متخصصان و کارآفرینان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه پتروشیمی اعلام کرد.

وی ادامه داد: پتروشیمی جم از شرکت‌های بزرگ پیشتاز در صنعت پتروشیمی در خاورمیانه است و در یکسال گذشته در عرضه محصولات جدید در بخش پتروشیمی توانسته به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها