امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88315
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه سی‌ان‌ان، «اریک کنتر» رهبر اکثریت جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا روز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه سی‌ان‌ان، «اریک کنتر» رهبر اکثریت جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه در پی شکست از حزب «تی پارتی»، تصمیم خود برای کناره‌گیری را اعلام کرد و گفت تابستان امسال این تصمیم را عملی می‌کند.

کنتر، دومین فرد از نظر جایگاه حزبی در مجلس نمایندگان آمریکا به شمار می آمد و به عنوان جانشین "جان بوئنر" رییس مجلس نمایندگان در نظر گرفته شده بود، وی با این شکست فرصت شرکت در انتخابات از ایالت ویرجینیا را از دست داده است.

وی همچنین از نمایندگان طرفدار اسرائیل به شمار می‌رود بگونه‌ای که ماه گذشته اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره "احتمال آپارتاید شدن اسرائیل" را "بسیار ناامیدکننده" خواند و گفت: جان کری باید از دولت و اسرائیلی ها عذرخواهی کند.

«تی پارتی» ، یک جنبش سیاسی راستگرای افراطی در آمریکا است که از کاستن از هزینه‌های دولت فدرال و مالیات ها و کاستن از بدهی ملی آمریکا و کسری بودجه فدرال دفاع می‌کند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها