امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88317
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «نادر محسنی»، سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایات انتخاباتی افغانستان ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «نادر محسنی»، سخنگوی کمیسیون رسیدگی به شکایات انتخاباتی افغانستان امروز(چهارشنبه) در نشست خبری در کابل اظهار داشت: زمان رقابت‌های انتخاباتی امروز پایان یافته و تاکنون هیچ شکایت جدی و قابل بررسی در این کمیسیون ثبت نشده است.

وی افزود: یازده شکایت در این کمیسیون از رقابت‎های انتخاباتی این دور ثبت شده که جدی و قابل بررسی نیستند و تنها می‎توان آن را نوعی ابراز نگرانی تلقی کرد.

این درحالی است که در جریان رقابت‎های انتخاباتی دور اول انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، به دنبال صدها شکایت ثبت شده، شماری از کاندیداها جریمه نقدی شدند و به تعداد دیگری نیز هشدار داده شد.

بر اساس جدول زمانی انتخابات، امروز آخرین روز رقابت‎های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری افغانستان است و از ساعت 24 امشب به وقت کابل دوره سکوت آغاز خواهد شد.

به دنبال 48 ساعت سکوت انتخاباتی در روز شنبه 24 خرداد دومین دور انتخابات افغانستان برگزار می‎شود و 2 کاندیدای رقیب «عبدالله عبدالله» و «اشرف غنی احمدزی» به مصاف هم می‎روند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها