امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88350
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروی هوایی ارتش سوریه یک کاروان وابسته به گروه‌ تروریستی داعش را در ایستگاه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروی هوایی ارتش سوریه یک کاروان وابسته به گروه‌ تروریستی داعش را در ایستگاه "t2 " در بیابان‌های دیر الزور، در نزدیکی مرزهای سوریه و عراق هدف گرفت.

همچنین گزارش شده که ارتش سوریه چندین مرکز تجمع گروه‌های مسلح در کوی‌های العرفی، الحمیدیه، الشیخ یاسین و شهرک شواخ در شهر دیر الزور را هدف گرفت که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از عناصر تروریستی شد.

از سوی دیگر و از استان حمص گزارش شده که نیروهای ارتش سوریه اقدام به تخلیه شهرک «جبورین»، در ریف شمالی حمص از زنان و کودکان به دلیل نفوذ عناصر مسلح به شهرک «ام شرشوح» در جوار آن و جمله خمپاره‌ای از این شهرک به جبورین کردند.

گزارش شده، زنان شهرک جبورین با تجمع در خیابان «الستین» حمص از ارتش سوریه درخواست کردند که هرچه سریع‌تر وارد عمل شده و عناصر مسلح را از این شهرک و شهرک همجوار بیرون کنند.

به دنبال آن نیروهای ارتش سوریه طی عملیاتی در شهرک ام شرشوح با عناصر مسلح درگیر شده و گزارش می‌شود که این نیروها موفق به بیرون راندن تروریست‌ها از این شهرک شده‌اند. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار