امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8836
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 83
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز صبح شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت: در جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون موضوع انتخابات ریاست جمهوری و اجماع اصولگرایان در این دوره از انتخابات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اینکه در صورت عدم اجماع اصولگرایان در این برهه و در این عرصه نتایج ناخوشایندی را در پی دارد.

وی افزود: بر این اساس بنا شد تا در راستای اجماع اصولگرایان در انتخابات با توجه به وجود زمینه‌های مثبت فعالیت‌هایی از سوی فراکسیون اصولگرایان در این راستا صورت گیرد و مکانیزمی برای آن تنظیم و مورد پیگیری قرار گیرد و در زمان مقتضی نتایج این فعالیت‌ها و پیگیری‌ها اعلام شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اظهار داشت: انتخابات هیئت رئیسه مجلس از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه امروز بود که قرار شد تا رایزنی‌هایی در این راستا با نمایندگان برای شناخت زمینه‌های موجود در این ارتباط صورت گیرد و تصمیم‌گیری نهایی در این ارتباط در جلسات بعدی فراکسیون اتخاذ می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها