امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88365
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، آرش عباسی نویسنده و کارگردان نمایش «نویسنده مرده است» روز گذشته با برگزاری نشست رسانه‌ای از طریق شبکه مجازی گفت‌وگو ...

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، آرش عباسی نویسنده و کارگردان نمایش «نویسنده مرده است» روز گذشته با برگزاری نشست رسانه‌ای از طریق شبکه مجازی گفت‌وگو کرد.

کارگردان نمایش «نویسنده مرده است» در ابتدای این نشست اظهار داشت: نسبت به زمان نامناسب اجرای این نمایش در تالار شمس آگاهی دارم و می دانم که سالن اجرای نمایش جایی است که رفت و آمد به آن برای مخاطبان سخت است اما چاره‌ دیگری نداشتم و باید این اثر را در زمان جام جهانی فوتبال روی صحنه می‌بردم.

عباسی تصریح کرد: به دلیل اینکه در حال حاضر متن جدیدی ننوشته‌ام، تمام تمرکزم بر روی اجرای «نویسنده مرده است» است. اجرای ما در ایتالیا امیدوار کننده بود. در حال حاضر نیز رایزنی‌ها ادامه دارد تا در دیگر کشورهای اروپا این نمایش اجرا برود.

وی از اجرای «نویسنده مرده است» در سوئد و آلمان خبرداد و گفت: علاقه دارم تا این اثر را در شهرهای مختلف ایران نیز اجرا کنم. سال گذشته در شهر گرگان روی صحنه رفتیم و باتوجه به اینکه شرایط جشنواره‌ حاکم بود استقبال بی‌نظیری از کار صورت گرفت. بیشتر علاقه دارم در شهرهایی اجرا داشته باشیم که گروه‌های دیگر کمتر به آنجا رفته‌اند.

نویسنده «نویسنده مرده است» به تغییر در طراحی صحنه نمایش اشاره کرد و بیان داشت: در اجرای تئاترشهر از طراحی صحنه بسیار زیبایی بهره می‌بردیم که به دلیل هزینه‌ بسیار زیاد ناچار به چشم‌پوشی از آن هستیم. این تصمیم دلایل دیگری دارد که اجرا در سالن‌های متفاوت یکی از آن‌هاست. اگر قرار باشد در شهرهای مختلف کشور اجرا داشته باشیم بهتر است از طراحی صحنه‌ای استفاده کنیم قابل حمل و نقل باشد.

وی در پایان نسبت به اجرای محدود این نمایش گفت: ترجیح می دهم اجرای محدود با استقبال داشته باشم تا اجرا زیاد و بدون استقبال.

به گزارش فارس، نمایش «نویسنده مرده است» پس از پشت سر گذاشتن تور اجرا در کشور ایتالیا از اول تیرماه در سالن شمس موسسه اکو روی صحنه می‌رود. همچنین لادن مستوفی و ایوب آقاخانی در این اثر نمایشی به ایفای نقش می‌پردازند.

این اثر فقط 15 شب در سالن اکو روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان برای پیش‌ خرید با تخفیف بلیت‌ می‌توانند به آدرس اینترنتی www.tiwall.com مراجعه کنند. 
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها