امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88370
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزاری خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد در حاشیه مراسم تکریم و معارفه ...

به گزاری خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی در پاسخ به خبرنگار فارس درباره اینکه طبق آنچه اعلام شده قرار است بدهی بیست و پمجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا پایان تیرماه پرداخت شود، اظهار داشت: ما هم امیدوار هستیم تا این بدهی پرداخت شود.

گفتنی است، صبح امروز احد رضایی مدیر عامل شرکت ویژه نشر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون بدهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ناشران خارجی که از نمایشگاه بیست و پنجم و بیست و چهار باقی مانده است، اظهار داشت: با تمهیدات اتخاذ شده بزودی این بدهی به ناشران خارجی پرداخت خواهد شد. رضایی در ادامه خاطرنشان کرد: بدهی وزارت ارشاد از نمایشگاه بیست و پنجم حدود 5 تا 6 میلیون دلار است که تا این زمان باقی مانده و پرداخت نشده است، اما وزارت ارشاد در صدد است این بدهی را بزودی پرداخت کند. مدیر عامل شرکت ویژه نشر به زمان پرداخت این مطالبه اشاره و متذکر شد: بدهی حدود 6 میلیون دلاری تا پایان تیرماه 93 پرداخت خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها