امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88377
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام مهدی (ع) گفت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد امام مهدی (ع) گفت: خوشحالیم که در این مراسم ،تودیع نداریم و مدیرانی به ظرفیت های قبلی مجموعه اضافه شده اند و با این احکام با قوت قلب بیشتری به خدمت خود ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه قریب به 80 درصد فعالیتهای سازمان سینمایی در معاونت نظارت و ارزشیابی انجام میشود و با تأکید بر ارجحیت ارباب رجوع بر همه امور دیگر سازمان گفت: اعتلای مجموعه ما اعتلای سازمان سینمایی است و خدای نکرده نقص های ما نیز انعکاس نا مطلوبی از سازمان سینمایی خواهد بود و به این ترتیب بر همه ما واجب است که با انجام درست و مسئولانه وظایف و حفظ حرمت ارباب رجوع در اعتلای اهداف  سازمان سینمایی  کوشا باشیم .

معاون سازمان سینمایی  با اشاره به ایجاد فضای غیر دوستانه و کارشکنی های تعمدی نسبت به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خصوصأ حوزه سینما از همکاران خود خواست تا با دقت هر چه بیشتر در حوزه وظایف حاکمیتی همراه با حفظ حقوق مراجعین ،انجام  وظیفه نمایند.

در ابتدای این مراسم "بهمن حبشی " "محمد رضا ،فرجی " و "سید محمد صادق موسوی " در سخنانی کوتاه ضمن ابراز تشکر از اعتماد مجموعه سازمان سینمایی به خود ، ابراز امیدواری کردند تا بتوانند به درستی در خدمت اهداف عالیه سینمای کشور باشند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها