امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8838
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 84
آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از تخریب شخصیت ...

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با انتقاد از تخریب شخصیت آیت‌الله مصباح یزدی، گفت: تخریب و تضعیف شخصیت آیت‌الله مصباح جایز نبوده و خلاف اخلاق است.

وی افزود: البته اقدام افرادی که نامه جعلی نوشته‌اند هیچ ارزشی ندارد و اگر هم جعلی نباشد آن افراد، افراد بی‌ارزشی هستند.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه شخصیت علامه مصباح یزدی برای انقلاب اسلامی بسیار مهم است، تاکید کرد: درباره آیت‌‌الله مصباح همان تعبیر مقام معظم رهبری که فرمودند، آقای مصباح خلاء علامه طباطبائی و شهید مطهری را پر کرده است بسیار دقیق است.

وی با بیان اینکه شخصیت‌ آیت‌الله مصباح یزدی منحصر به فرد است، تصریح کرد: دشمن همانگونه که شهید مطهری را ترور کرد، آیت‌الله مصباح را هم ترور شخصیت می‌کند؛ دشمن به دنبال براندازی نظام اسلامی است و بر همین اساس است که شخصیت‌های موثری چون آیت‌الله مصباح را تخریب می‌کند.

علم الهدی با بیان اینکه دیانت ما عین سیاست‌ ماست، گفت: مگر ایشان ـ آیت‌الله مصباح یزدی ـ مسلمان نیست که در سیاست دخالت نکند؟؛این چه حرفی است که برخی می‌گویند نباید ایشان در سیاست دخالت کند.

وی در پایان گفت: آیت‌الله مصباح یزدی برحسب تکلیف و وظیفه خود عمل می‌کنند و وظیفه‌ شرعی‌شان نیز همین است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها