امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88410
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، سردار محمد رضا نقدی در مجمع عالی شورای قشر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان، سردار محمد رضا نقدی در مجمع عالی شورای قشر بسیج در زابل به تحرک آمریکا در کشورهای منطقه همچون سوریه، لبنان و عراق اشاره کرد و افزود: دشمن می‌داند که با جنگ تن به تن نمی تواند با ما مبارزه کند و این را در جنگ 33 روز ‌لبنان، 22 روزه غزه و سوریه مشاهده کردند که در همه این عرصه‌ها تمام مردم لباس رزم بر تن کرده و عملیات‌های بزرگی بر علیه دشمن انجام دادند.

وی اظهار داشت: حدود 6 سال قبل تنها چند شبکه فارسی زبان در ماهواره وجود داشت و بیشتر مخاطبان از آنها بیزار بودند ولی اکنون 160 شبکه رادیو و تلویزیون فارسی زبان با پخش انواع برنامه های مبتذل ایمان مسلمانان را هدف قرار داده‌اند.

سردار نقدی متذکر شد: معاندین و استکبار با راه‌اندازی شبکه‌های غیراخلاقی و مستهجن به دنبال تضعیف اسلام و فروپاشی مومنان در جهان اسلام هستند که مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار باشند.

وی از کشاورزی به عنوان یک قابلیت مهم یاد کرد و خواستار مساعدت بیشتر مردم منطقه در قالب گروه‌های جهادی برای فعالیت‌های کشاورزی شد.
انتهای پیام/75004/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها