امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88413
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 52
احمدعلی کیخا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی براینکه تا 2 سال آینده ریزگردهای نمکی ...

احمدعلی کیخا در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در واکنش به اظهارات اخیر برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی براینکه تا 2 سال آینده ریزگردهای نمکی دریاچه ارومیه به تهران می‌رسد، اظهار داشت: در این باره باید گفت که شرایط دریاچه ارومیه برای 2 سال آینده هنوز پیش‌بینی نشده است و لازم است شرایط این دریاچه در 2 سال آینده در نظر گرفته شود.

معاون سازمان محیط زیست با اشاره به تشکیل کارگروه نجات دریاچه ارومیه افزود: پژوهش‌های این کارگروه به جمع‌بندی رسیده است و در آینده نزدیک راهکارهای عملیاتی این کارگروه ارائه و به اجرا می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 40 درصد سطح دریاچه ارومیه پوشیده از آب است البته حجم آبی این دریاچه بین 15 تا 17 درصد بوده است.

به گزارش فارس چندی پیش پیرمؤذن عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درصد حجم آب دریاچه ارومیه یک رقمی شده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود طی 2 سال آینده ریزگردی نمکی این دریاچه به تهران می‌رسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار