امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88418
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۵
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی ظهر امروز در آیین‌ معارفه فرمانده و مسئول ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی ظهر امروز در آیین‌ معارفه فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان اظهار داشت: مردم ایران پرچم انقلاب خود را به خوبی بر افراشته نگه می‌دارند تا آن را به دست صاحب اصلی‌اش یعنی مهدی موعود (عج) بسپارند و انقلاب اسلامی بدون شک به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل خواهد شد.

وی گفت: در روایات آمده که کشته‌های در راه اسلام شهید هستند و این برای مردم ایران که شهدای زیادی را تقدیم اسلام و انقلاب کرده‌‌اند بسیار شوق‌آفرین است.

سعیدی با بیان اینکه مردم ایران امروز خود را برای حکومت جهانی ولی‌عصر (عج) آماده می‌کنند، گفت: با تلاش مردم ایران امروز زمینه‌های قیام حضرت در حال فراهم شدن است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت:‌ در روایات برای برقراری حکومت عدل مهدوی علائم و شرایط ظهور به خوبی ذکر شده و البته این دو کاملاً با هم متفاوت است.

وی با بیان اینکه علائم ظهور باید به دقت مورد توجه قرار گیرد، گفت: حوادثی که در مقطعی از تاریخ رخ می‌دهد، ممکن است جزیی از علائم ظهور باشد و یک‌هزار و 200 مورد از علائم ظهور ذکر شده که قریب به اتفاقش عملیاتی شده است.

سعیدی گفت: شرایط ظهور نیز وصل به ظهور است اما علائم ظهور با اصل ظهور ممکن است فاصله زیادی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: در شرایط ظهور علتی برای ظهور نیست گرچه می‌تواند راهگشای خوبی در این مسیر باشد.

وی با بیان اینکه برای ظهور مهدی موعود (عج) آمادگی‌هایی لازم است که باید به دست آید، گفت: یکی از این آمادگی‌ها روی کار آمدن حکومتی انقلابی و الهی نظیر جمهوری اسلامی ایران است که می‌تواند زمینه خوبی را برای ظهور امام زمان (عج) فراهم کند.

سعیدی همچنین گفت: آمادگی دیگر باید در بسترسازان و سبب‌سازان انقلاب مهدی (عج) ایجاد شود تا بتوانند شرایط ظهور را به خوبی فراهم کنند.

وی گفت: در این بین، تکلیف فوق‌العاده‌ای بر دوش رهبری و ملت ایران قرار داده شده تا شرایط ظهور منجی عالم بشریت را فراهم سازند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: ملت ایران در این مسیر باید بدانند که چه تکلیف و رسالتی بر عهده دارند.

سعیدی با بیان اینکه 5 نوع آمادگی برای ظهور مهدی موعود (عج) باید ایجاد شود، گفت:‌ یکی از این تقسیم‌بندی‌ها، آمادگی فردی است که باید در انسان‌ها شکل گیرد.

وی گفت: در طول تاریخ، برخی انسان‌ها بسیار خوب بوده‌اند اما یک کلام، گام، نوشته، سخنرانی و... برای ظهور نداشته‌اند و قدمی را از آنها در این راه شاهد نبوده‌ایم و این دست از افراد سهمی در ظهور ندارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اضافه کرد: آمادگی‌های فردی ربطی به ظهور ندارد و کسانی که در راه خودسازی در این بخش تلاشی نمی‌کنند سهمی نیز در ظهور امام زمان (عج) ندارند و این قبیل افراد دائم می‌گویند آهسته بروید و کاری به مسائل دیگر نداشته باشید.

سعیدی با اشاره به لزوم ایجاد آمادگی در سبب‌سازان انقلاب امام عصر (عج) افزود: برخی انسان‌ها نیز وجود دارند که در عین اینکه افراد خوبی هستند، در طول شبانه‌روز تمام جهادشان را برای ظهور قرار می‌دهند و این افراد را می‌توان سبب‌سازان انقلاب مهدی (عج) دانست.

وی یکی از سبب‌سازان ظهور را مردم ایران دانست و گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران یکی از عوامل ظهور است چرا که در روایات آمده، حدود انقلاب و حکومتی قبل از انقلاب مهدی (عج) که شبیه به قیام مهدی موعود باشد، شکل می‌گیرد.

سعیدی افزود: ممکن است فردی بسیار مقدس باشد، درس‌های زیادی گفته و تلاش‌های وافری کرده است اما گامی در راه انقلاب مهدی موعود (عج) برنداشته و چنین فردی را نمی‌توان در برپایی این نهضت جهانی مؤثر دانست.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: ایجاد آمادگی منطقه‌ای بخش دیگری از ملزومات ظهور مهدی موعود (عج) است و امروز باید منطقه خاورمیانه دگرگون و متحول شود چرا که با وضع فعلی نمی‌توان شاهد ظهور حضرت بود.

وی گفت: ایستادگی مردم سوریه و عراق روی مسائل، سیاست‌ها و اصول کلی اسلامی و تعالیم امام و رهبری در راستای ایجاد این نوع آمادگی است که امروز شاهد آن هستیم.

سعیدی گفت: با وجود مزدوران در کشورهای مختلف و جنگ و خونریزی و دوری از آرمان‌های اصیل نمی‌توان مدعی شد که زمینه ظهور به خوبی فراهم می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران همچنین با تأکید بر ایجاد آمادگی بین‌المللی برای ظهور امام عصر (عج) گفت: به تعبیر رهبری، باید افرادی پیدا شوند که پته لیبرال دموکراسی فاسد را روی آب بریزند.

وی افزود: امروز دولت‌های جهانی به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند و بخشی از آنها دولت‌های سلطه‌پذیر هستند که بدون اجازه آمریکایی‌ها حتی جرأت نفس کشیدن هم ندارند.

سعیدی در بیان نوع دوم کشورها گفت: این دسته از دولت‌ها، آنهایی هستند که می‌خواهند حرفی برای گفتن داشتند اما با آمریکایی‌ها مدارا می‌کنند و البته آمریکا نیز خنجر خود را به موقع به آنها خواهد زد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: نوع سوم کشورها، دولت‌هایی هستند که با زورگویی‌ها و تلاش‌های آمریکا و جهان استکبار تقابل همه‌جانبه دارند و در مقابل این زورگویی‌ها و سلطه‌جویی‌ها کوتاه نمی‌آیند.
این خبر تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/2249/ح40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها