امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88459
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۹
تعداد بازدید: 17
هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد پیروزی 3 بر یک برزیل مقابل کرواسی گفت: بازی پر گل ...

هادی طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مورد پیروزی 3 بر یک برزیل مقابل کرواسی گفت: بازی پر گل و جذابی بود. برزیل بر خلاف انتظار در همان ابتدا گل اول را دریافت کرد. معمولا تیمی که حمله‌ای کار می‌کند در دفاع کمی متزلزل می‌شود. با وجود اینکه مدافعان برزیل نسبت به دوره‌های قبل بسیار بهتر هستند اما این تیم خیلی زود گل اول را دریافت کرد.

وی افزود: برزیل پرس را از زمین حریف انجام می‌داد و در جنگ‌های یک به یک بازیکنان این تیم برنده بود. بعد از دریافت گل اول برزیل سراپا حمله شد. در نیمه دوم بازی کمی افت کرد. حملات برزیل تا پایان بازی ادامه داشت و داور هم کمی کمک کرد تا این تیم در اولین بازی خود برنده شود.

طباطبایی با اشاره به اینکه بیستمین دوره جام جهانی با یک بازی جذاب آغاز شد، عنوان کرد: وقتی بازی پر گل می‌شود، بدون شک زیبا بوده است. گل زود هنگام کرواسی مهم‌ترین عامل زیبایی مسابقه شد.

کارشناس فوتبال ایران در ادامه در مورد اینکه آیا برزیل با این کیفیت می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد، اظهار داشت: اطمینان بیش از حد بازیکنان برزیل به موفقیت باعث شد دروازه این تیم خیلی زود باز شود. با وجود اینکه برزیل بهترین خط دفاع دنیا را دارد اما بازیکنان این تیم متحمل اشتباه شدند. این بازی می‌تواند به برزیل در ادامه جام کمک کند تا آنها بدانند در مقابل سایر حریفان به چه شکلی بازی کنند. با توجه به اینکه برزیل به خاطر امتیاز میزبانی در مرحله مقدماتی بازی نکرده است این تیم هرچه جلوتر برود شرایط بهتری پیدا می‌کند.

وی در پایان در مورد شرایط کرواسی گفت: کرواسی تیم بسیار خوبی بود. این تیم انگیزه زیادی داشت و با اعتماد به نفس بالا مقابل میزبان بازی خوبی ارائه داد. کرواسی در دیدارهای آینده می‌تواند به موفقیت برسد.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار