امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88506
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از برزیل، آژانس مسافرتی که خبرنگاران و عکاسان ایرانی را به برزیل اعزام کرده برای بار دوم با نمایندگان رسانه‌های گروهی ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از برزیل، آژانس مسافرتی که خبرنگاران و عکاسان ایرانی را به برزیل اعزام کرده برای بار دوم با نمایندگان رسانه‌های گروهی بدقولی کردند و خبرنگاران و عکاسان در برزیل بلاتکلیف هستند.

نمایندگان رسانه‌های گروهی برای انجام وظایف خود با  دشواری و مصائب زیادی روبه رو هستند و در یکی دو روز اخیر هم به خاطر تیم ملی سکوت کرده بودند.

در دو روز گذشته هیچ یکی از مسئولان سفارت  ایران در برزیل سراغی از آنها نگرفته‌اند و شرایط کار برای آنها در برزیل بسیار دشوار است.

خبرنگاران ایرانی به هیچ وجه نمی توانند کار رسانه ای حرفه ای انجام دهند.هتل خبرنگاران از اینترنت برخوردار نیست. همچنین ماشین خبرنگاران ایرانی مورد تایید فیفا نیست و به هر مکانی می روند آنها را راه نمی دهند.خبرنگاران و عکاسان ایرانی برای رسیدن به هر ورزشگاهی باید کیلومترها پیاده روی کنند.
نمایندگان رسانه های گروهی می توانستند در دو روز گذشته تمرین تیم ملی را پوشش دهند اما به دلیل عدم آشنایی راننده به شهر و نبود لیدر برای تور خبرنگاران ایرانی آنها تمرین تیم ملی را از دست دادند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها