امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88515
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 116
علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس در برزیل در مورد شرایط تیم ملی گفت: امروز که در جمع بازیکنان بودم بازیکنان با روحیه‌ و نظم بسیار بالایی ...

علی کفاشیان در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس در برزیل در مورد شرایط تیم ملی گفت: امروز که در جمع بازیکنان بودم بازیکنان با روحیه‌ و نظم بسیار بالایی بودند. استرسی که در بین ما و بچه در دیدارهای مقدماتی جام جهانی وجود داشت اکنون بین آنها نیست.باید خودمان را مقابل تیم‌های قوی نشان دهیم چشم میلیاردها نفر به این بازی‌ها است و قضاوت‌های زیادی در مورد فوتبال ایران می‌شود بچه‌های ما قصد دارند طوری بازی کنند که قضاوت‌های خوبی در مورد فوتبال ایران شود و بگویند فوتبال ایران هم یکی از فوتبال‌های خوب دنیا است و مربیان دیگر نگویند چرا تیم ایران به جام جهانی آمده و تیم‌ آنها راه نیافته است. می‌خواهیم نشان دهیم حضور در جام جهانی حق ما بوده است و اگر این طور بازی کنیم شانس پیروزی و حتی صعود را داریم.

وی در مورد صحبت‌های کارلوس کی‌روش که نسبت به برخی صحبت‌ها که ایران را اصلا شانس صعود نمی‌دانند اعتراض کرده است، خاطرنشان کرد: همیشه این جنگ‌های روانی بوده است اتفاقا ما دوست داریم زیاد روی ایران حساب نکنند و همه چیز را در زمین به دنیا نشان می‌دهیم همان کاری که والیبال می‌کند و همه به این باور رسیدند که تیم ما قوی است باید در فوتبال هم این کار را کنیم. این مستلزم کار سخت و زیاد است که باید در این راستا تلاشمان را انجام دهیم.

کفاشیان در مورد اینکه نام علیرضا فغانی و حسن کامرانی‌فر در ورزشگاه خوانده شده است، گفت: خیلی خوشحالم که کامرانی‌فر و فغانی در بازی افتتاحیه حضور داشتند این افتخار خوبی است باید خودمان را بیشتر قبول داشته باشیم و در آینده در بازی‌های خوب داور داشته باشیم این هم یکی از بخش های دیگر است که باید سرمایه‌گذاری کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مورد اینکه در این مدت‌ نشست‌های زیادی داشته آیا برای میزبانی جام ملت‌های آسیا هم رایزنی کرده است، عنوان کرد: راجع به میزبانی صحبتی نشد. کتابی را برای میزبانی جام ملت‌های آسیا تهیه کردیم این کتاب در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته که آنها از این مسئله رضایت داشتند. تنها حریف ما کشور امارات است که حریف قدری است باید صحبت‌‌های خودمان را با کشورها انجام دهیم تا برای میزبانی شانس داشته باشیم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها