امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88541
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره زمینه‌های شکل‌گیری شعار ...

الهام امین‌زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره زمینه‌های شکل‌گیری شعار اعتدال و خاستگاه آن اظهار داشت: بنده بیشتر از اینکه در فضای سیاسی بحث کنم در فضای حقوقی به این بحث می‌پردازم.

امین زاده با تاکید بر اینکه ما اعتدال را درنگاه و رویه امام داشته‌ایم، ادامه داد: ایشان در مقابل افراط و تفریط ایستادند و در حوزه زنان نگاه معتدلانه داشتند.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور بر همین اساس تصریح کرد: حضرت امام نگاه خرافی به زن یا این نگاه که زن ملعبه دست هوسبازان باشد را قبول نداشتند و در تمام ابعاد زندگی خود اعم از سیاسی، اقتصادی و حقوقی و اجتماعی از رویه‌ اعتدالی برخوردار بودند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شعار اعتدال در 10 ماهه گذشته محقق شده است یا خیر، یادآور شد: آقای روحانی در انتخاب افراد کابینه سعی کردند از افراد مختلف سیاسی استفاده و اعتدال را رعایت کنند؛ البته همیشه سعی‌ رئیس‌جمهور این بود که به گروه یا جریان خاصی تعلق نداشته باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها