امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88562
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی، ایرج کاکاوند گفت: ایجاد امنیت و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان مرکزی، ایرج کاکاوند گفت: ایجاد امنیت و آسایش شهروندان برای شرکت در مراسم‌ جشن میلاد حضرت مهدی (عج) از جمله اولویت‌هایی است که تمهیدات لازم در برقراری امنیت لازم توسط پلیس در جلسات کارشناسانه اتخاذ و اجرایی شده است.

وی همکاری شهروندان در همراهی با پلیس در روان ‌سازی ترافیک را خواستار شد و افزود: با پیش‌بینی، برنامه‌ریزی و بهره‌جویی از تجربیات سالیان گذشته، اقدامات لازم در دستور کار اجرایی مجموعه انتظامی در تمامی شهرستان‌های استان اجرا خواهد شد و امنیت ترافیکی و انتظامی مطلوب در خور شان شهروندان را شاهد خواهیم بود.

کاکاوند آمادگی و جدیت کارکنان برای حضور در برنامه‌های عملیاتی پلیس را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: پیش‌بینی همراه با نگاه تحلیلی و آمادگی در ماموریت‌ها طی عرصه‌های مختلف، اصلی مهم در کسب توفیق و رضایت‌مندی شهروندان است که باید برنامه‌ریزان و مسئولان انتظامی بر آن تاکید و نظارت لازم را داشته باشند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی در خاتمه رعایت شئون اسلامی و برخورد پلیس با معدود افراد هنجارشکن را نیز یادآور شد و بر همراهی پلیس با شهروندان در جشن میلاد حضرت مهدی (عج) در این ایام تاکید کرد.
انتهای پیام/87001/ت/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها