امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88563
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قوچان، محمدتقی صابری ظهر امروز در حاشیه هشتمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان قوچان در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قوچان، محمدتقی صابری ظهر امروز در حاشیه هشتمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان قوچان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس کشور متولی فعالیت‌های عمرانی در وزارت آموزش و پرورش بوده و اولویت کاری خود در سال 93 را تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام قرار داده است.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون 6 هزار پروژه نیمه‌تمام آموزشی در سطح کشور وجود دارد که نیازمند 3 هزار میلیارد تومان اعتبار است و در صورت تکمیل 30 هزار کلاس درس به مجموعه آموزشی کشور اضافه خواهد شد.

صابری با بیان اینکه پروژه‌هایی که دارای 70 درصد پیشرفت فیزیکی باشد به کمک خیرین و دولت تکمیل خواهد شد، خاطرنشان کرد: خیرین تاکنون استقبال مناسبی از ساخت مدارس داشته‌اند به‌طوری که در سال 91 تعهد خیرین به مدرسه‌سازی 650 میلیارد تومان بود که در سال 92 به 750 میلیارد تومان رسیده است.

وی یادآور شد: با توجه به ظرفیت ماده 180 قانون برنامه پنجم توسعه، اعتبارات ملی تخریب و بازسازی و مشارکت خیرین بخش قابل توجهی از پروژه‌های نیمه‌تمام در سال 93 به پایان خواهد رسید.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی سازمان نوسازی مدارس کشور تأکید کرد: تاکنون 97 هزار کلاس درس توسط خیرین ساخته شده که در واقع هر دو روز یک‌بار 15 کلاس درس به ظرفیت آموزشی کشور کمک شده است.
انتهای پیام/70020/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها