امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88578
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهرانگردی خود این هفته و به مناسبت ولادت حضرت مهدی (عج) به منزل ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهرانگردی خود این هفته و به مناسبت ولادت حضرت مهدی (عج) به منزل حجت‌الاسلام دعایی مدیرمسئول روزنامه اطلاعات رفت و پس از برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان تهرانگردی خود را آغاز کرد.

وی در ادامه به منزل استاد گرمچی استاد نقاشی و گرافیک رفت و پس از بازدید از آثار وی به شهردار منطقه 2 تأکید کرد: حمایت بیشتری از این استاد داشته باشند.

رئیس شورای شهر تهران سپس در منزل دریانی تاجر و خیر تهرانی حضور پیدا کرد و دقایقی را با وی و فرزندش به گپ و گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش فارس، رئیس شورای شهر تهران در ادامه تهرانگردی خود به محل کار یکی از جانبازان شیمیایی در منطقه ستارخان رفت.

به گزارش فارس این جانباز شیمیایی حدود 14 سال پیش و پس از جانباز شدن و به دلیل نبود کار در یک کفاشی در مجاورت یک منزل مسکونی مشغول به کار شد.

این جانباز شیمیایی دارای سه فرزند (یک پسر و دو دختر) است ضمن اینکه رئیس شورای شهر تهران پس از گفت‌وگو با این جانباز شیمیایی به شهردار منطقه تأکید کرد که هرچه زودتر شرایطی را برای حمایت از این جانباز شیمیایی فراهم کند.

بازدید از سازمان میادین میوه و تره‌بار و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری منطقه 2 مقصد بعدی رئیس شورای شهر تهران بود که در ادامه وی با غرفه‌داران و اهالی محل در خصوص وضعیت بازار میوه و تره‌بار گفت‌وگو کرد.

به گزارش فارس، رئیس شورای شهر تهران سپس در نیروگاه برق آلستون حضور پیدا کرد.

وی در حاشیه بازدید از این نیروگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی 15 روز آینده تمامی خطوط 230 کیلووات به برق از منطقه مسکونی خیابان پیامبر جمع‌آوری خواهد شد و این امر موجب زیباسازی شهر خواهد شد.

به گزارش فارس، مجید فراهانی مدیر شرکت بهره‌برداری نیروگاه برق آلستون با اشاره به سابقه تأسیس این نیروگاه اظهار داشت: این مجموعه در سال 1333 تأسیس شده است و در سال 1338 نیمی از برق شهر تهران توسط این نیروگاه تأمین می‌شد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون 4 الی 12 مگاوات برق تولید می‌شود، گفت: این مجموعه دارای ایزو محیط زیست و دارای 110 پرسنل است.

فراهانی خاطرنشان کرد: این مجموعه در 4 حوزه از جمله تولید برق، مجموعه خدمات ورزشی، مولدهای مقیاس کوچک و سیمولاتور بخار (شبیه‌ساز نیروی بخار) فعالیت می‌کند.

فراهانی در پایان گفت: این مجموعه دارای 17 هکتار است که 3 هکتار آن تأسیسات و 14 هکتار فضای سبز است ضمن اینکه آب مازاد در این مجموعه در اختیار شهرداری برای تأمین آب فضای سبز تهران قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها