امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88579
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
مصطفی غفاری مدیر اجرای پروژه بیمارستان پروفسور سمیعی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آخرین وضعیت ...

مصطفی غفاری مدیر اجرای پروژه بیمارستان پروفسور سمیعی در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آخرین وضعیت این بیمارستان در حال ساخت را تشریح کرد.

وی گفت: اسکلت فیزیکی این بیمارستان به انتها رسیده و قرار است در یک فضای 25 هزار متری نیز، پلی کلینیک های تخصصی مغز و اعصاب ساخته شود.

به گفته مدیر اجرایی پروژه بیمارستان پروفسور سمیعی مهمترین بخش کار در ساخت این بیمارستان تربیت نیروهای متخصص است که به همین منظور قرار است 60 نفر از نخبگان دانشجوی کشور در عرصه مغز و اعصاب به بهترین مراکز آموزشی دنیا بورس شوند تا با کسب تجربه به ایران بازگردند.

وی در این ارتباط گفت: در مرحله اول این طرح 11 نفر از نخبگان به مراکز آموزش هانوفرومونیخ اعزام شدند و آموزشهای لازم را دیدند.

غفاری پیش بینی کرد که این پروژه تا سال 2016 به نتیجه برسد، ضمن اینکه آنچنان که وی می گوید، برخی از تجهیزات این بیمارستان برای اولین بار در دنیا و مخصوص این بیمارستان تولید خواهد شد.

این بیمارستان دارای 14 اتاق عمل و 300 تخت بستری و ICU خواهد بود و برای پذیرش عموم مردم قراردادی هم با شرکت های بیمهای مختلف امضا می شود.

به گفته غفاری این بیمارستان با کمک خیرین ساخته و تکمیل می شود و تعدادی از خیرین نیز قرار است بعد از تکمیل بیمارستان، بیماران نیازمند را حمایت مالی کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها