امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88584
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید رمضان شجاعی در برنامه مناظره که در خصوص بررسی مشکلات جوانان در وزارت ورزش و جوانان در حال پخش است، اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید رمضان شجاعی در برنامه مناظره که در خصوص بررسی مشکلات جوانان در وزارت ورزش و جوانان در حال پخش است، اظهار داشت: بنده از ابتدا مخالف ادغام وزارت ورزش و جوانان بودم و علت این مخالفت هم این بود که باید این دو وزارتخانه برای ادغام سنخیتی داشته باشند تا اینکه در ادغام یکی غالب و یکی مغلوب نباشد.

وی ادامه داد: حق بعضی از وزارتخانه‌ها در این ادغام‌ها ضایع شده است، 98 درصد از این وزارتخانه به ورزش و 2 درصد به جوانان اختصاص یافته است و هیچ سنخیتی ندارند.

شجاعی یادآور شد: این تصمیم‌گیری‌های عجولانه موجب شده است که وزارتخانه‌ای تشکیل شود تا بیشتر به موضوع ورزش بپردازد تا حل مشکلات جوانان و در این تصمیم‌گیری حقوق و موضوع جوانان تحت‌الشعاع قرار گرفته است و اصلا حوزه کاری جوانان معلوم نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: محل رجوع خدمات و حمایت‌های جوانان در ورزش کجاست؟ در ورزشگاه‌ها نیز نابسامانی‌هایی وجود دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار