امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88585
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابراهیم فیاض استاد دانشگاه امام صادق (ع) اظهار داشت: این ادغام یک بعد سیاسی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ابراهیم فیاض استاد دانشگاه امام صادق (ع) اظهار داشت: این ادغام یک بعد سیاسی داشت تا ورزشی و به ضرر جوانان و به نفع ورزش است و رشته جوانان در دانشگاه تهران نیز در حال تعطیلی است.

وی افزود: نتیجه اینکه دنیای امروز چون دنیای ارتباطات و رسانه‌های دیجیتال از سرعت پویایی بالا است و جوانان با این همراه هستند و جوانان معضل بزرگ جهانی است.

فیاض افزود: در خود آمریکا نیز بر روی جوانان در حال کار کردن است و نگران آنها بودند و مشکلات معرفتی و ساختاری و رشته‌های متمرکز برای جوانان به وجود می‌آید و معرفت‌شناسی جوانان بسیار مهم است.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: اگر الان بعد ساختاری و معرفتی را برای جوانان مشخص نسازیم آینده جوانان به خطر می‌افتد یعنی اینکه جوانان دچار شکست، افسردگی و اعتیاد می‌شوند به علت اینکه ساختار تئوریک نداریم و چارچوب‌های معرفتی نیز از بین رفت و نمی‌دانم آیا این برمی‌گردد یا خیر.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها