امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88586
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی هم‌اکنون در مناظره بررسی مشکلات جوانان که از شبکه یک سیما در حال برگزاری است، اظهار ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی هم‌اکنون در مناظره بررسی مشکلات جوانان که از شبکه یک سیما در حال برگزاری است، اظهار داشت: بنده و آقای کواکبیان هر دو موافق تشکیل وزارت ورزش و جوانان بودیم و در این باره ادغامی در کار نبود.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم توجه به جوانان قرار نیست با تغییر ساختارها روبه‌‌رو شود، افزود: من معتقدم که به بحث ورزشی بی‌اهمیتی شده است.

وی با بیان اینکه در سال 1300 انجمن ملی تربیت بدنی تصویب و تشکیل شد، ادامه داد: این امر حدود 92 سال پیش در مجلس مصوب شد اما متأسفانه تا این زمان در بحث ورزش موفق نبودیم و توفیقات لازم را کسب نکرده‌ایم.

گروسی با بیان اینکه ایرانیان باستان از 5 تا 20 سالگی مهارت‌های سوارکاری، تیراندازی و راست‌گویی را کسب می‌کردند، ابراز داشت: هم‌اکنون فدراسیون تیراندازی کشور انگلستان دارای 6 میلیون عضو است این در حالی است که تعداد در کل فدراسیون ایران به 6 میلیون نفر نمی‌رسد.

وی متذکر شد: باید شرایط به شکلی فراهم شود تا 50 درصد ایرانیان به ورزش گرایش پیدا کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها