امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88590
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار جامعه فارس مصطفی کواکبیان در ادامه مناظره تلویزیونی بررسی مشکلات جوانان که هم‌اکنون از شبکه یک سیما در حال پخش است اظهار داشت: اگر ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس مصطفی کواکبیان در ادامه مناظره تلویزیونی بررسی مشکلات جوانان که هم‌اکنون از شبکه یک سیما در حال پخش است اظهار داشت: اگر دولت از قبل کارشناسی می‌کرد و چارت تشکیلاتی و نحوه ادغام را مشخص می‌کرد ادامه کار در وزارت ورزش و جوانان بهتر بود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: ضرورت دارد در این باره یک دوره 5 تا 6 ساله را بگذرانیم تا در این مدت چارت تشکیلاتی سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تثبیت شود.

گروسی نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اصل 77 گفت: در ابتدا به هیچ عنوان امکان نداشت در وزارت ورزش و جوانان شرح وظایف ارائه شود چرا که قانون صراحتا اعلام می‌کند که وزارتخانه‌هایی که ادغام می‌شود در عرض 6 ماه باید به تدوین شرح وظایف اقدام کنند.

نماینده مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: بر اساس قانون تصویب شد که تیم‌های استقلال و پرسپولیس که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند به بخش خصوصی واگذار شود.

وی یادآور شد: ادغام وزارت صنعت، معدن و تجارت موجب شد تا دو وزیر کم شود.

همچنین سید‌رمضان شجاعی کیاسری در ادامه این مناظره با تاکید بر اینکه اصل تشکیل وزارت ورزش و جوانان از ابتدا کار اشتباهی بود گفت: در ماده 41 و 43 دولت موظف کرده تا تمامی دستگاه‌هایی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند درصدی را برای ورزش اختصاص دهند.

وی همچنین یادآور شد: در ماده 43 نیز برای مراکز مشاوره ازدواج تکالیفی معین شد که هم‌اکنون مورد اختلاف بین سازمان روان‌شناسی و وزارت ورزش و جوانان است.

محمود گلزاری معاون وزارت ورزش و جوانان در واکنش به اظهارات شجاعی کیاسری گفت: خوشبختانه دو ماه است که این مشکل برطرف شده و از ابتدای مهر مراکز مشاوره ازدواج جوانان دایر می‌شود و برنامه جامع ازدواج در دست تدوین است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها