امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88594
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «آی‌‌بی‌تایمز» در گزارشی نوشت: دیپلماتهای غربی عنوان کرده‌اند تا زمانی که مذاکرات ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پایگاه خبری «آی‌‌بی‌تایمز» در گزارشی نوشت: دیپلماتهای غربی عنوان کرده‌اند تا زمانی که مذاکرات هسته‌ای بین ایران و گروه 1+5 در جریان است، اسرائیل علیه ایران حمله نظامی نخواهد کرد.

بنابراین گزارش، بسیاری در اسرائیل بر این باورند که گفت‌وگوهای هسته‌ای تا قبل از 20 جولای ( 29 تیرماه) به نتیجه نمی‌رسد و مقامات سرشناس اسرائیلی بر لزوم حمله یکجانبه علیه تاسیسات ایران تاکید دارند.

اما یک مقام ارشد اسرائیلی در گفت‌وگو با پایگاه خبری آی‌بی‌تایمز خاطر نشان ساخت که احتمال انجام هیچ حمله نظامی علیه تاسیسات هسته‌ای ایران از سوی اسرائیل نمی‌رود.

 این مقام ارشد اسرائیلی دراین‌باره گفت: «اسرائیل همه گزینه‌ها را در اختیار دارد اما  گزینه نظامی تنها هزینه بر دست ما می‌گذارد و فایده‌ای در برنخواهد داشت.»

وی در ادامه اظهار داشت: «نتانیاهوی ترسو، غرق هرگونه معامله بد گروه 5+1 با ایران شده است.»

این رسانه انگلیسی در خاتمه نوشت: طی نشست امنیتی هرتزیلا برخی مقام‌های ارشد نظامی اسرائیلی اعلام داشتند که نرسیدن توافق،بهتر از توافق بد با ایران است.

انتهای پیام/ی

 
برچسب ها:
آخرین اخبار