امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88606
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المساله، رئیس ائتلاف فرزندان ذی قار اعلام کرد تا ظهر امروز جمعه 10 هزار تن برای پیوستن به صف نیروهای امنیت دفاعی ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری المساله، رئیس ائتلاف فرزندان ذی قار اعلام کرد تا ظهر امروز جمعه 10 هزار تن برای پیوستن به صف نیروهای امنیت دفاعی عراق ثبت نام کرده اند و این تعداد رو به افزایش است.

یگان مداخله سریع در جلولا در استان دیالی عراق هم امروز جمعه تاکید کرد در پی دعوت مرجعیت دینی عراق از شهروندان برای دفاع از عراق نیروهای امنیتی این کشور از روحیه بالاتری برخوردار هستند.
یک منبع یگان اول مداخله سریع که در جلولا منطقه‌ای در استان دیالی عراق مستقر هستند گفت: روحیه نیروها به طور بی‌سابقه و بی‌نظیری بالا رفته است.
تروریست‌های داعشی شب گذشته بر منطقه السعدیه و جلولا در استان دیالی تسلط پیدا کردند.
وی افزود:این افزایش روحیه برای همه ما غیرمنتظره بود و وقتی دلیلش را جویا شدیم دعوت مرجعیت دینی در عراق برای دفاع از کشور را علت آن بیان کردند.
وی افزود: ما اکنون منتظر دریافت کمک‌ها برای کامل کردن عملیات نظامی خود هستیم عملیاتی که اکنون از حالت دفاعی به هجومی مبدل شده است.
این منبع  از رسانه‌ها خواست در دام شایعات برخی شبکه ها قرار نگیرند که ادعا می‌کنند عشایر به کمک جنایتکاران داعش رفته‌اند.
مرجعیت دینی در عراق امروز جمعه با اشاره به اینکه تروریست‌ها عراق را با خطر بزرگی مواجه کرده‌اند تاکید کرد که این گروه‌ها  همه استان‌ها از جمله کربلا و نجف را هدف قرار دادند.
مرجعیت عراق از تمامی کسانی که توانایی حمل سلاح دارند درخواست کرد تا برای مبارزه با داعش به ارتش این کشور ملحق شوند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار