امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8863
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۵۷
تعداد بازدید: 100
عوض حیدرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره لزوم اتحاد اصولگرایان در شرایط فعلی اظهار کرد: ائتلاف اصولگرایی برای تمام کاندیداهای این ...

عوض حیدرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان درباره لزوم اتحاد اصولگرایان در شرایط فعلی اظهار کرد: ائتلاف اصولگرایی برای تمام کاندیداهای این گروه با توجه به گزینه‌هایی که دولت برای انتخاب مطرح کرده ضروری است.

وی افزود: جدیتی که دولت برای تحقق مدل پوتین ـ مدودف به کار بسته و مصمم است که کاندیدای نهایی خود را پشتیبانی کند اصولگرایان را وادار می‌کند که اختلاف‌ها را کنار بگذارند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اصلاح‌طلبان با گزینه‌ای مانند هاشمی اکنون در برابر اصولگرایان که کاندیداهایی به نسبت شناخته شده دارند قرار گرفته‌اند و در این شرایط اصولگرایان نیز چاره‌ای به جز اتحاد و ائتلاف یکپارچه ندارند.

وی ادامه داد: تمام اصولگرایان باید حول فردی که مدیر و مدبر باشد و برابر قانون اساسی جزو رجل مذهبی و سیاسی نیز باشد اتفاق کنند.

حیدرپور تاکید کرد: اصولگرایان باید توجه کنند که از علاقه‌مندی‌های فردی خود دست بکشند و با هم‌فکری یکدیگر فردی مدیر و مدبر که کارآمدی خود را در فعالیت گذشته به اثبات رسانده و جزو رجل سیاسی بوده را انتخاب کنند تا در انتخابات پیروز شوند.
انتهای پیام/63008/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار