امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88677
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین مجله الکترونیکی «آشتی با امام زمان(عج)» توسط مؤسسه فرهنگی هنری ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین مجله الکترونیکی «آشتی با امام زمان(عج)» توسط مؤسسه فرهنگی هنری منتظران منجی(عج) به مناسبت سالروز ولادت فرخنده آخرین ذخیره الهی حضرت حجت(عج) منتشر شد.

در این مجله الکترونیکی با مقاله‌هایی نظیر امام زمان کیست؟ کجاست؟ چه نسبتی بین ما و ایشان برقرار است؟، چرا در غیبت به سر می‌برند؟ چرا از او محروم هستیم؟ ما چه نقشی در غیبت او داریم؟ چرا امام علی(ع)ایشان را در بین شیعیان، آواره، طرد شده و تنهای تنها می‌داند؟ ما برای رفع مظلومیت و آوارگی و غربت ایشان چه باید کنیم؟ کوتاهی در حق ایشان چه آثار و خطراتی دارد؟ روبرو می‌شویم.

 

 

در بخشی از این مجله با عنوان «ضرورت آمادگی برای ملاقات حضرت مهدی(عج) در نگاه امام خمینی(ره)» می‌خوانیم: تمام دستگاه‌‏هایى که الان به کار گرفته شده‏اند، در کشور ما و امیدواریم که در سایر کشورها توسعه پیدا بکند، باید توجه بر این معنا داشته باشند که خودشان را مهیا کنند براى ملاقات حضرت مهدى(عج)، ما امروز دورنماى صدور انقلاب اسلامى را در جهان مستضعفان و مظلومان بیش از پیش مى‏بینیم و جنبشى که از طرف مستضعفان و مظلومان جهان علیه مستکبران و زورمندان شروع شده و در حال گسترش است، امید بخش آتیه روشن است و وعده خداوند تعالى را نزدیک و نزدیک‏تر مى‏نماید. گویى جهان مهیا مى‏شود براى طلوع آفتاب ولایت از افق مکه معظّمه و کعبه آمال محرومان و حکومت مستضعفان.

علاقه‌مندان برای دریافت مجله الکترونیکی «آشتی با امام زمان(عج)» می‌توانند از اینجا اقدام کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها