امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88680
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
«مهدی نکونام» دستیار تهیه فیلم سینمایی «تار عنکبوت» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: در حال حاضر پیش تولید فیلم آغاز شده و فیلمنامه مرحله ...

«مهدی نکونام» دستیار تهیه فیلم سینمایی «تار عنکبوت» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: در حال حاضر پیش تولید فیلم آغاز شده و فیلمنامه مرحله بازنویسی خود را سپری می‌کند.

وی ادامه داد: آقای هاشم‌پور از جمله افرادی است که با ایشان برای حضور در تار عنکبوت صحبت شده ولی هنوز قطعی نشده است. همجنین سیفو سید مهدی اسماعیلی مربی وینگ چون نیز نقش اصلی فیلم را برعهده دارند.

نکونام درباره داستان‌ فیلم سینمایی تار عنکبوت نیز توضیح داد: داستان درباره یک باند پولشویی است که برای اولین بار در سینما به چنین موضوعی پرداخته می شود. کار در آبیک قزوین آغاز می‌شود و در تهران نیز فیلمبرداری خواهیم داشت.

وی افزود: تا به حال حضور مرتضی غفوری به عنوان تصویربردار، گروه بدلگاران 13 ، همایون فرید به عنوان طراح صحنه و لباس قطعی شده است.

به گزارش فارس، فیلمنامه «تارِ عنکبوت» را «امیررضا نوری‌پرتو» بر اساس طرحی مشترک با «احمدرضا حجارزاده» نوشته است و تهیه‌کنندگی آن را جمشید سهرابی‌زاده برعهده دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها