امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88704
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عباس زارع نژاد گفت: برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عباس زارع نژاد گفت: برای جلوگیری از اطلاع رسانی پراکنده و اظهارنظرهای غیر مسئولانه درباره وضعیت جسمانی آیت الله مهدوی کنی، سخنگوی تیم پزشکی ایشان تعیین شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت افزود: دکتر فضل الله صفی از اعضای تیم پزشکی به عنوان سخنگوی تیم پزشکی انتخاب شد تا متناسب با وضعیت جسمی ایشان گزارش روند درمان را به مردم اطلاع رسانی کند.

مشاور وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بعد از ظهر روز جمعه نیز حسن هاشمی، وزیر بهداشت، در بیمارستان بهمن از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد، ادامه داد: پس از این عیادت با حضور خانواده رئیس مجلس خبرگان رهبری و اعضای تیم پزشکی جلسه یک ساعته تشکیل شد و آخرین وضعیت بیماری آیت الله مهدوی کنی بررسی شد.

به گفته زارع نژاد در حال حاضر وضعیت قلب، کلیه و کبد آیت الله مهدوی کنی نسبتاً پایدار است اما متأسفانه هوشیاری ایشان نسبت به روز اول بهبودی آنچنانی نداشته است.

وی از مردم خواست تا برای بهبود وضعیت جسمی آیت الله مهدوی کنی دعا کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها