امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88706
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۵
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افت حدود 865 واحدی به ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دقایق ابتدایی معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل با افت حدود 865 واحدی به کانال 73 هزار واحد رسیده است و اکثر نمادها با وجود افت‌های پیاپی ماه‌های گذشته با صف فروش همراه هستند.

در این مورد، برخی کارشناسان ریسک‌های سیستماتیک را عامل افت این چنینی بازار عنوان می‌کنند و معتقدند این رفتار با وجود افت قیمتی ماه‌های اخیر بیش از اندازه هیجانی است، چراکه قیمت سهام شرکت‌ها به کمتر از قیمت‌های سال گذشته نیز رسیده‌اند.

بر اساس این گزارش، برای پاسخ به وضعیت فعلی با محمودرضا خواجه نصیری، مدیر امور بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار گفت‌وگو کردیم.

وی با بیان اینکه رفتار بازار هیجان زده است،  تصریح کرد: سرمایه‌گذاران باید این رفتار را کنترل کنند، چرا که این شرایط ماندگار نیست.

وی افزود: اکنون بازار ریسک‌های سیستماتیک را در تصمیم گیری خود لحاظ کرده است که به نظر می رسد این عکس العمل بیش از اندازه است.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها