امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88723
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۱
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ابراهیم کریمی اظهار داشت: طرح تعویض کارت های معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت های ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ابراهیم کریمی اظهار داشت: طرح تعویض کارت های معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت های هوشمند از اواخر سال 90 آغاز شد و از سال 91 با توجه به برنامه ریزی و زمان بندی های اعلامی این سازمان و استقبال و مشارکت بالای مردم تا به حال بیش از 7 میلیون درخواست به این سازمان رسیده است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: با توجه به برآورد حدود 6 میلیون کارت باقی مانده برای تعویض و حجم بالای مراجعه و درخواست هموطنان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10 ) برای تعویض کارت های قدیمی به کارت هوشمند و کاهش ازدحام در این دفاتر، این سازمان طرح مذکور را تا پایان سال تمدید کرد.

وی با تأکید براینکه کارت های قدیمی تا پایان امسال از درجه اعتبار ساقط می شوند افزود: با توجه به تمدید این طرح، مردم باید درخواست های خود را تا پایان سال به مرور زمان به دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +10) ارائه کنند تا در فرصت مناسب، این سازمان نسبت به تعویض کارت ها اقدام کند.

سردار کریمی با اشاره به اینکه روند عادی زمان تعویض کارت‌های معافیت و پایان خدمت قدیمی و صدور کارت هوشمند یک ماه به طول می کشد، افزود: ممکن است در برخی موارد از جمله دریافت پاسخ استعلام برای اصالت برخی از کارت های پایان خدمت توسط سازمان های مربوطه به این سازمان، زمان تعویض کمی طولانی تر شود.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: هموطنانی که در این طرح شرکت کرده و درخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ثبت کرده اند ، برای انجام کارهای اداری خود نیازمند ارائه کارت های معافیت و پایان خدمت خود نیستند و این سازمان برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات اداری با بهره گیری از سامانه ها، وب سرویس ها و شبکه های ارتباطی خود با سایر ارگان ها، اطلاعات افراد را به صورت الکترونیکی ارائه می دهد.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین و مقررات وظیفه عمومی، پیگیری و استعلام از وضعیت درخواست های خود می توانند به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh. Police .ir مراجعه یا با سامانه تلفن گویا 096480 یا سامانه پیامک به شماره 10 2060 110 ارتباط برقرار کنند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها