امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88748
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 80
صادق زیباکلام فعال اصلاح‌طلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه خاستگاهی برای  اعتدال به ...

صادق زیباکلام فعال اصلاح‌طلب در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه خاستگاهی برای  اعتدال به عنوان یک نظریه سیاسی وجود ندارد، اظهار داشت: اعتدال یعنی میانه‌روی، اصلاح‌طلبی، دموکراسی‌خواهی، پرهیز از خشونت و رادیکالیسم.

زیباکلام درباره اینکه برخی مکتب نیاوران را خاستگاه اعتدال می‌دانند، گفت: اصلا و ابدا هیچ‌کدام از این حرف‌ها را قبول ندارم چرا که اعتدال به‌معنای میانه‌روی است و نیازی به یک مکتب فکری نیست که بگویند ما در جهت اعتدال یک مکتب فکری درست کرده‌ایم.

این فعال اصلاح‌طلب تصریح کرد: این امر مانند این است که ما بگوییم برای احسان به والدین که موضوع خوبی است، مکتب فکری درست کرده‌ایم.

وی درباره مصادره شعار اعتدال یادآور شد: این مصادره کردن نیست اما اعتدال زمانی ارزش پیدا کرد که ما 8 سال گرفتار حاکمیت اصولگرایی و احمدی‌نژاد بودیم از این رو اگر آن 8 سال نبود، چیزی به اسم اعتدال خیلی ارزش و بهایی نداشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها