امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۲۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88749
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۴۴
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «شبکه خبری فلسطینpnn» اعتصاب غذای بازداشتی‌های موقت فلسطینی که در اعتراض به حبس بدون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «شبکه خبری فلسطینpnn» اعتصاب غذای بازداشتی‌های موقت فلسطینی که در اعتراض به حبس بدون محاکمه به این اقدام دست زده‌اند وارد پنجاه و دومین روز خود شد، این در حالی است که بازداشتی « ایمن علی سلیمان اطبیش» 34 ساله از «الخلیل» 107 روز است که اعتصاب غذا کرده و پزشکان هشدار داده‌اند اگر این روند ادامه یابد وی با خطر فلج شدن روبروست.

باشگاه «الاسیر» که ویژه امور اسراست نسبت به خارج شدن کنترل اوضاع زندان‌ها از دست رژیم صهیونیستی در اثر اهمال نسبت به وضعیت بازداشتی‌های موقت فلسطینی هشدار داد و اعلام کرد تا کنون 100 بازداشتی موقت در اثر بحرانی شدن وضعیت سلامتی‌اش به بیمارستان‌های مختلف رژیم صهیونیستی منتقل شده‌اند.

در همین راستا «کاترین اشتون» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز عصر دیروز دوشنبه باری دیگر نسبت به وضعیت این بازداشتی‌های موقت اظهار نگرانی کرد و افزود: ما با دقت و نگرانی تمام وضعیت سلامتی این افراد را دنبال می‌کنیم و اتحادیه اروپا بارها نسبت به این سیاست اسرائیل و قانون بازداشت موقت اظهارنگرانی کرده است و خواستار رعایت تمام حقوق انسانی بین‌المللی در قبال اسرا و بازداشت‌های فلسطینی در زندان‌های اسرائیل شده است.

«مرکز مطالعات اسرا» نیز خواستار پوشش کامل وضعیت نامناسب بازداشتی‌های موقت پس از 52 روز اعتصاب غذا و عدم رسیدگی به درخواست‌های آنها شد.

اسرای اعتصاب کننده، از پنجاه و دو روز پیش تاکنون فقط آب و نمک مصرف می کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها