امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88762
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۲۶
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ابراهیم عزیزی عصر امروز در همایش هم‌اندیشی آموزشی مسئولان بسیج سازندگی غرب کشور به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، ابراهیم عزیزی عصر امروز در همایش هم‌اندیشی آموزشی مسئولان بسیج سازندگی غرب کشور به میزبانی استان کردستان، اظهار کرد: به دنبال رسیدن به یک درک مشترک برای مأموریت‌های مهم سازمانی هستیم.

وی افزود: مهمترین هدف از برگزاری چنین نشست‌هایی، رسیدن به درک مشترک از مأموریتی مهم و سازمانی و ایجاد فضای واحد درون سازمانی و هماهنگ با سازمان‌های بیرونی است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با تأکید بر لزوم بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها در راستای انجام مأموریت واحد، تبادل و انتقال تجارب به یکدیگر و دستیابی به فهم یکسان، حتی از کاستی‌ها را یک امر مهم عنوان کرد.

عزیزی، نخستین راهبرد نظام سلطه در تقابل با نظام اسلامی را جلوگیری از گسترش نفوذ انقلاب، عنوان کرد و افزود: از اولین روزهای پیروزی انقلاب، دشمنان از تمام ابزارها برای ممانعت از گسترش اندیشه‌های ناب اسلام استفاده کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در راستای القای ناکارآمدی نظام سیاسی مبتنی بر دین اسلام، تلاش وافری از خود نشان داده‌اند، گفت: تأکید آنها، تلاش برای کاستن از قدرت نفوذ انقلاب بوده است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، تصریح کرد: یکی دیگر از راهبردهای نظام سلطه، توسعه و عمق‌بخشی به تهدیدات به ویژه در زمینه اقتصادی و با استفاده از تمام ظرفیت‌های داخلی، خارجی و بین‌المللی است.

عزیزی، ایران‌هراسی، انحراف افکار از بیداری اسلامی، تقویت واگرایی‌های قومی، حساسیت‌زدایی از شعارهای انقلابی اسلامی و جلوگیری از ارائه یک مدل پایدار و بانفوذ را از دیگر اقدامات دشمنان در چارچوب مبارزه با نظام اسلامی عنوان کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران، همه نوع تهدیدات دشمن را برای خود تعریف کرده است، گفت: این نیروی ارزشی، امروز بیش از همیشه خود را مؤظف به حفاظت از دستاوردهای انقلاب و اسلام می‌داند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با یادآوری شکل‌گیری بسیج سازندگی به عنوان یکی از دستاوردهای سپاه و در سایه توجهات رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: این نیرو در راستای مبارزه با تهدیدات به ویژه از نوع اقتصادی تأسیس شد و امروز رسالت سازندگی و محرومیت‌زدایی را بر عهده دارد.

عزیزی با تأکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی مهمترین رکن فعالیت‌های بسیج سازندگی است، تصریح کرد: یک اصل مهم در این سازمان، تلاش و اقدام به گونه‌ای است که پاسخگوی انتظارت رهبر معظم انقلاب باشد.

وی اصل دوم را انجام اقدامات به شکلی که موجب عمق‌بخشی و کارامدی نظام شود دانست و افزود: فعالیت‌ها نیز باید در اولویت نیازهای کشور و کارهای بر زمین مانده، باشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، اجرای برنامه‌ها با در نظر گرفتن علاقه و استقبال عموم مردم، هدفگذاری فعالیت‌ها متناسب با فرهنگ و جغرافیای بومی و محلی هر منطقه و اتخاذ تدابیر در نوع کارها به گونه‌ای که به اقتصاد و معیشت خانوارها کمک کند را دیگر اصل‌های مهم در بسیج سازندگی کشور برشمرد.

عزیزی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی، نسخه شفابخش و فرمول نجات‌دهنده در برابر تهدیدات اقتصادی است، خواستار توجه به آن به عنوان یک اولویت مهم شد.

وی اولویت دادن به اقتصاد مقاومتی و سرعت‌بخشی به فعالیت‌های در دست اقدام، به ویژه در زمینه جذب تسهیلات و منابع و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های محلی و استانی و همچنین بهره بردن از توان سه هزار گروه جهادی در کشور را از دیگر نکاتی دانست که باید در بسیج سازندگی مد نظر قرار داشته باشد.
انتهای پیام/79012/ش‌40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها