امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88778
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در آستانه نیمه شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌الزمان(عج) نسخه DVDو  Blueray فیلم سینمایی معراجی‌ها ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، در آستانه نیمه شعبان و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌الزمان(عج) نسخه DVDو  Blueray فیلم سینمایی معراجی‌ها توسط شرکت رسانه پارس ویدئو وارد شبکه نمایش خانگی شد و این DVD در بخش ضمائم خود، شامل همه تیتراژهای سه‌گانه اخراجی‌ها،رسوایی و معراجی‌ها بوده که با استقبال گسترده مردم مواجه شده است.

براساس این گزارش در تیراژ اول این فیلم سینمایی حدود نیم میلیون نسخه با قیمت 2500 تومان وارد شبکه توزیع خانگی شد که به علت تقاضای مخاطبان به صورت مجدد در دوره جدید و در تیراژ دوم منتشر خواهد شد.

فیلم جدید مسعود ده‌نمکی تاکنون رکورددار فروش شبکه نمایش خانگی است در صورتیکه نسخه سینمایی آن در گیشه موفق بوده و با فروشی بیش از 5 میلیارد تومان در سراسر کشور روبرو شده است.

با این حساب مجموع فروش فیلم‌های 3 گانه اخراجی‌ها، معراجی‌ها و رسوایی به فروشی بیش از 30 میلیارد تومان در سراسر کشور رسیده است.

براین اساس پیش از معراجی‌ها نیز فیلم‌سینمایی اخراجی‌های 2 دیگر ساخته مسعود ده‌نمکی در شبکه نمایش خانگی با انتشار دو میلیون نسخه رکورد دار بوده است.

جالب اینجاست در کاور نسخه نمایش خانگی فیلم سینمایی معراجی‌ها نظرسنجی درج شده است که در آن از مخاطبان خواسته شده تا نظر خود را درباره ساخت فیلم سینمایی رسوایی 2 با ارسال پیامک اقدام کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها