امروز : جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 24
۱۳:۰۸
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88780
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
سید فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

سید فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخی شایعات در مورد حضور تروریست‌های داعشی در مرزهای غربی ایران گفت: تروریست‌های داعشی در جایگاه و موقعیتی نیستند که بتوانند به مرزهای کشور ما نزدیک شوند و مردم ما این گروهک هیچ ترسی به دل خود راه نمی‌دهند.

وی افزود: مردم ما آمادگی دارند تا هر گونه توطئه دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی را در نطفه خفه کنند و اگر گروهک تروریستی داعش به مرزهای ایران نزدیک شود مردم ما بلایی را که بر سر صدام آوردند بر سر آنها خواهند آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: گروهک داعش و حامیان آن به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند و وحدت اسلام و مسلمانان را هدف قرار گرفته‌اند.

حسینی خاطرنشان کرد: ما اقدامات گروهک تروریستی داعش را محکوم می‌کنیم و از کشورهای اسلامی نیز انتظار داریم تا اقدامات لازم را جهت جلوگیری از فعالیت این گروهک تروریستی را صورت دهند.

وی افزود: حامیان غربی گروهک داعش باید از شکست‌های قبلی خود در منطقه و از جمله در سوریه درس بگیرند و بدانند که با حمایتهای خود از داعش گور خود را می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار