امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88805
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 67
وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدامات ...

وحید احمدی نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدامات تروریستی گروهک داعش در عراق گفت: گروهک تروریستی داعش که خود را در سوریه ناکام دید سعی دارد تا با اقدامات تروریستی خود در عراق ناکامی خود در سوریه را جبران کرده و زمینه ادامه حیات خود را فراهم کند.

وی افزود: وجود برخی عناصر سست‌عنصر باقی مانده از رژیم بعث در ارتش عراق و نیز برخی عناصر در برخی استان‌های سنی‌نشین زمینه را برای اقدامات تروریستی داعش فراهم کرد و من معتقدم که مردم و ارتش عراق به زودی بساط تروریست‌ها را برخواهند چید.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: مجموعه عملکرد داعش بیانگر این مطلب است که اعضای این گروهک هیچ بویی از انسانیت نبرده‌اند و وجود این گروهک و امثال آن به نفع هیچ فردی اعم از شیعه و سنی و مسلمان و غیرمسلمان نیست.

احمدی اضافه کرد: لازم است تا برای ناکام گذاشتن اقدامات تروریست‌های داعش در عراق مردم عراق اعم از شیعه و سنی و مسلمان و غیرمسلمان وحدت خود را حفظ و بر دشمن واحد خود غلبه کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها