امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88818
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یزدان نیکنام، گفت: چندی پیش مدیر یکی از شرکت های فعال در استان البرز با در دست داشتن ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ یزدان نیکنام، گفت: چندی پیش مدیر یکی از شرکت های فعال در استان البرز با در دست داشتن شکواییه ای از دادسرای ناحیه یک کرج به این پلیس مراجعه و بیان کرد مبلغ 350 میلیون ریال از حساب بانکی اش برداشت شده است.

سرهنگ نیکنام اظهار داشت: با بررسی موضوع مشخص شد که افراد کلاهبردار، فکسی را با مضمون ارائه یارانه صنعت به شرکت تولیدی مورد نظر ارسال کرده و خواستار دریافت اطلاعات شناسنامه‌ای، اطلاعات بانکی صاحب شرکت، رمز دوم کارت، کد CCV2 و تاریخ انقضای کارت مدیرعامل شرکت شده‌اند.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار یک تیم عملیاتی ویژه قرار گرفت و با بررسی بیشتر مشخص شد این فکس با سربرگ جعلی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت ارسال شده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با استعلام صورت گرفته از حساب شاکی مشخص شد مبلغ سرقتی از طریق خرید اینترنتی از یک صرافی واقع در شهر تهران انجام شده است که در این خصوص تیم عملیات این پلیس با نیابت قضایی وارد صرافی مذکور شد و اقدام به بازجویی فنی از صاحب آنجا کرد که در نهایت صاحب صرافی اذعان داشت سارقان با در دست داشتن کلیه مشخصات شناسنامه‌ای و بانکی صاحب شرکت و با استفاده از رمز دوم کارت از طریق فضای مجازی اقدام به خرید سکه کرده‌اند.

نیکنام افزود: این افراد برای دریافت سکه‌ها با در دست داشتن کارت ملی فرد دیگری به صرافی مراجعه کرده و نقشه سرقت خود را عملی می کردند که با بررسی دوربین های صرافی هویت افراد مشخص شد و پس از تعقیب و مراقبت‌های پلیسی و کشف محل اختفای آنها در یک عملیات غافلگیر کننده دستگیر شده و پس از انتقال به این پلیس به جرم خود اعتراف کردند و به همراه پرونده روانه دادسرا شدند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها