امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88824
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار سید محمود میر فیضی در خصوص این خبر گفت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پس از مدت‌ها کار ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار سید محمود میر فیضی در خصوص این خبر گفت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی، 3 جاعل کلاهبردار را که پس از خرید دانه های روغنی از کشاورزان به قیمت پایین و بسته بندی در پاکت های مخصوص 6 و 8 کیلویی به صورت جعلی اقدام به فروش آن به کشاورزان می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.

وی گفت: در تحقیقات مقدماتی مأموران به این نتیجه رسیدند دفتر شرکت مذکور در تهران و نمایندگی آن در مراکز استان هاست.

این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: نمایندگی شرکت مذکور در گرگان شناسایی شد و در بازرسی از آن 400 کیلوگرم بذر کلزای تقلبی در بسته های مشخص و معین با مارک و لیبل شرکت مورد نظر کشف و عامل اصلی توزیع نیز دستگیر شد.

وی تصریح کرد: مأموران در ادامه بازرسی از شرکت مذکور موفق به کشف بیش از یک هزار پاکت مخصوص بسته بندی بذر دانه های روغنی با آرم شرکت شدند.

رئیس پلیس گلستان ادامه داد: با تلاش مأموران دو نفر از همدستان جاعل کلاهبردار نیز دستگیر شدند و متهمان در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به جرم خود اعتراف کردند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها