امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88827
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئوس برنامه 4 ساله دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی علی جعفریان رئیس ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئوس برنامه 4 ساله دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی علی جعفریان رئیس دانشگاه ابلاغ شد.

در متن ابلاغیه‌ای که رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران نوشته آمده است: حرکت بر مبنای برنامه تجربه موفقی است که علاوه بر شواهد متعدد در دانشگاه ما هم نتایج ارزشمندی در پی داشته است.

اینک در خجسته زادروز حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و پس از ویرایش های متعدد «رئوس برنامه 4 ساله دانشگاه» که کلیات آن در تاریخ شانزدهم دی 1392 به تصویب هیأت امنای دانشگاه رسیده است با توضیحات لازم برای هر بند جهت اجرا ابلاغ می شود.

انتظار از معاونان و رؤسای دانشکده‌ها این است که با پیگیری جدی برنامه‌های مصوب خود که در چارچوب همین برنامه تهیه شده است، شرایط عملیاتی شدن اهداف برنامه را فراهم نمایند.

دبیرخانه تحقیق و توسعه سیاست‌های دانشگاهی مسئول پیگیری تدوین برنامه عملیاتی حسب مورد و پایش روند اجرای این برنامه خواهد بود.

امیدوارم تقارن ابلاغ این برنامه با مبارک روز نیمه شعبان اسباب برکت باشد و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در مسیر رضای او مسئلت می‌کنم.

به گزارش فارس رئوس برنامه‌های 4 ساله دانشگاه به شرح زیر است:

1. اهتمام به روابط انسانی و مکارم اخلاق با توجه به آموزه‌های دینی و ملی

2. اولویت ارتقاء کیفیت در همه فعالیت‌ها در کنار توجه به رشد کمی معقول براساس نیاز و منابع

3. افزایش مشارکت همه ذی‌نفعان اعم از اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنان

4. شفاف‌سازی و برقراری ارتباط دوسویه با ذی‌نفعان

برنامه 4 ساله دانشگاه را در اینجا ملاحظه کنید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها