امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 88837
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، طالب غریب‌پور ظهر امروز در تشریح جزئیات این کشف، اظهار داشت:  کارشناسان و بازرسان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، طالب غریب‌پور ظهر امروز در تشریح جزئیات این کشف، اظهار داشت:  کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس طی عملیاتی اقدام به بازرسی از انباری در شهرک توحید که به عنوان تعمیرگاه از آن استفاده می‌شد، موفق به کشف بیش از دو و نیم تن خیار شور فاسد که در ظروف 50 کیلویی نگهداری می‌شد، شدند.

وی تصریح کرد: خیارشورهای کشف شده که در شرایط غیر بهداشتی نگهداری می‌شد با افزودن آهک به آنها اقدام به عمل آوری سریع و نسبت به توزیع آنان در دبه‌های هشت کیلویی در سطح شهر بندرعباس مبادرت می‌کردند.

غریب‌پور ادامه داد: همچنین تعداد 184 کارتن کیک تاریخ گذشته در ایستگاه راه آهن بندرعباس که در حال ترخیص بود توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس کشف شد.

این اقلام غذایی قرار بود برای عرضه و فروش به فروشگاه‌های بندرعباس انتقال یابد.

این مقام مسئول افزود: طی بازرسی کارشناسان این مرکز از یک منزل شخصی در بندرعباس مقدار 1300 کیلوگرم مواد پروتئینی فاسد و تاریخ گذشته کشف و ضبط شد.

غریب‌پور از همشهریان خواست در هنگام خرید مواد غذایی به تاریخ تولید و انقضا مواد غذایی توجه داشته باشند و هرگز از فروشندگان و عرضه کنندگان مواد غذایی فله که بصورت غیربهداشتی اقدام به عرضه می‌نمایند خرید نکنند.

مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس خاطرنشان کرد: مردم مشتریان اصلی مراکز توزیع مواد غذایی هستند به همین منظور از همه شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه موارد غیر بهداشتی در این مراکز، مراتب را برای پیگیری سریعاً با شماره تلفن‌های 2226666 و 2229414 اعلام کنند.

انتهای پیام/88001/ق20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها